7. koğuştaki mucize

yönetmeni (bkz:mehmet ada öztekin) oyuncuları (bkz:aras bulut iynemli) (bkz:nisa sofiya aksongur) etkileyici bir senaryoya sahip olan film, kızına çok bağlı masum bir babanın adalet arayışını beyazperdeye aktaracak. baba ile kızının bu umut dolu, mucizevi hikayesi izleyenlerin hayatlarına dokunarak derin bir etki bırakacak. çekimleri muğla ve istanbul’da gerçekleştirildi

fragman
tam kadro olarak oyunculuların çok iyi performans sergilediği bir film , yakın tarih türkiye cumhuriyeti'nin gerçeklerini gösterip ağlatıp ve güldürmesi'de ayrıca filmin öne çıkan unsurları.
çok gözyaşı annecim. :(
ağlamamak için zor durduğum bir film niye tuttuğumu anlamıyorum çok başarılı oyunculuklar ufak sevimli kıza bayıldım (bkz:aras bulut iynemli) gayet başarılı bide hapishanedeki hafızıda (bkz:yıldıray şahinler) çok beğendim :) ama filmin sonu daha güzel bitebilirdi spoiler vermek istemiyorum ;)
ağlaycaksın demişlerdi de hüngür hüngür olcağını söylememişlerdi????muhteşem bir filmdi ????
bu filmi beğendiler bi de ya resmem lol
ağlamamak için izlemediğim film
son zamanlarda izlediğim güzel filmlerden millet olarak duygusal filmlere bayılıyoruz. filmdeki tüm oyunculuklar çok başarılı. her oyuncu karakterinin hakkını büyük bir ustalıkla vermiş. hikayenin finalini ben de eksik buldum ama son noktayı iyi koymuşlar
evet ağladım :/
uzun süre direndiğim ancak bugün dayanamayıp izlediğim (gözümdeki yaştan ötürü bir kısmını bulanık izlediğim) dram filmi.
araya serpiştirilen gülümseten sahneleriyle de insanın tüm duygularını hareket ettiriyor.
bütün oyuncuların yeteneği göz doldururken film olduğunu unutup vicdanınızla hesaplaşıyorsunuz.
öyle zaman geçirmek için değil güzel bir film izlemek istiyorsanız izleyin.