aimee carter

1986, michigan (amerika birleşik devletleri) dogumlu aimee carter,genç yetişkinler ve orta sınıf okuyucular için çok sayıda dizinin yazarlarındandır.


tanrıça testi ve blackcoat rebellion genç yetişkin serisi artık harlequin teen'den geliyor. simon thorn ve wolf's den, simon thorn orta sınıf serisinin birincisi olan bloomsbury us / ingiltere'den çıktı. simon thorn ve viper's pit, devam filmi, şubat 2017'de piyasaya sürülecek.
yazarın şu ana kadar ephesus yayınlarından çevirili 2 serisi ve her serinin 3 kitabı bulunuyor. yani yazarın 6 tane türkçeye çevirilmiş kitabı var. bu seriler tanrıça serisi ve piyon serileridir. ben şu ana kadar tanrıça seriainin ilk kitabını ve piyon serisinin 2 kitabını okudum. okuduğum kitapların hepsi muhteşem. yazarın üslubu şu şekilde: yazar piyon serisinin kitaplarında size başlarda okurken bir bıçak saplıyor. kitabın ortalarına gelirken o bıçağı çıkartıyor ve rahatlıyorsunuz. sonlara doğru tam o yara geçti derken bir bıçak daha saplıyor ve öylece kalıyorsunuz. ki o bıçağı serinin diğer kitabına geçince çıkarıyor ve tekrar saplıyor. kitabı merak içinde ve bir sonraki sayfada acaba neler olacak diye okuyorsunuz. kitap çok akıcı 400 sayfa olmasına rağmen puntosu küçük olduğu için 1 günde bitirilebilecek bir seri piyon serisi. herkese öneririm.