anne with an e

zaman zaman ağlatan, zaman zaman gülümseten, içinizi ısıtan bir dizi.
ailecek izleyebileceğiniz, içinizi ısıtan muhteşem bir dönem dizisi. o çocukların oyunculukları takdire şayan gerçekten. son sezonun son bölümü ise en güzel bölüm, ağlamamak mümkün değil.
gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki, bugüne kadar izlediğim en güzel dizilerden birisidir. tam bir aile dizisi, oyunculuklar muhteşem, verdiği mesajlarla apayrı bir mutluluk veriyor. mutlaka izleyin, izlettirin.
keşke bir mucize olsa da, baskı işe yarayıp devam kararı alsalar. çünkü son bölümü devam etmeyecek bir dizi için fazlasıyla üzücü bir veda olurdu.
tadı damağımızda kaldı resmen...
ilk olarak kitabını okumuştum. mükemmel bir dizi. sırf dizinin çekildiği mekanlar için bile izleyebilirsiniz. zaman zaman üzen ağlatan ama izledikçe sizi mutlu eden bir hikayesi var. son sezonu aceleye getirip diziyi erkenden bitirmeleri beni hayal kırıklığına uğrattı. hikayenin nasıl bittiğini bilmeme rağmen bu diziye kesinlikle ek sezon çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. erken harcandı..
kitabı muhteşemdi. genel olarak kitap mı film mi denildiğinde kitabı tercih ediyorum. çünkü var olan evreni tamamen filme yansıtamadıklarını düşünüyorum ancak bu film sonu hariç tam da kitaptaki gibiydi. -ufak tefek eksikleri olsada- kısacası ben izleyin diyorum