aralık ayı hediye kitaplar :)

sevgili bivido ailesi yeni yıla hediye kitaplarla girin yapmanız gereken önceki aylarda olduğu gibi aralık ayının son haftası yani 25-31 aralık tarihleri arasında en çok entry (yorum) giren veya başlık açan ilk 2 üye kitap kazanacak istatistikler bölümünden haftanın en çok entry giren üyeleri kısmından takip edebilirsiniz ;)
hatırlatma : tabiki kötü niyetli entryler yani tek kelimelik yorumlar vs yapanlar uyarı alacak.
bitmedi bividonun instagram https://www.instagram.com/bivido/ hesabını takip edip aralık ayı hediye kitaplar gönderisinin altına yorum olarak ilgileneceğini düşündüğünüz 3 arkadaşınızı etiketleyip ordanda çekilişe katılabilirsiniz her farklı 3 kişi etiketlediğinizde bir çekiliş hakkı daha kazanacaksınız.

bitiş tarihi 31.12.2017 saat 23.59 
herkese bol şans :)

merhabalar arkadaşlar bivido ailesi olarak yeni yılınızı kutluyoruz. 2017 yılında açmış olduğumuz bu kültürlü sözlükte :) gün geçtikçe büyüyoruz ve sizlerin sayesinde bilgimiz artıyor. yeni yılın hepimize güzellikler getirmesi ve bol okumalı bir yıl olması dileğiyle :)

sitemizde yapılan yarışmada @sinemavekitaplaradair ve @ejderyaokur arkadaşlarımız kitap kazanmıştır instagramda yapılan çekiliş sonucu ise yarın açıklanacaktır.

instagram çekilişi sonuçlandı
@kitap_dilegi arkadaşımız kazanmıştır.

üyelerimizin kitapları ellerine ulaştı iyi okumalar dileriz :)