cinayet süsü

son zamanlarda izlediğim en güzel film gülünecek çok fazla sahne var (bkz:cengiz bozkurt) (bkz:binnur kaya) ve (bkz:feyyaz yiğit) döktürüyor (bkz:uğur yücel) her zamanki gibi mükemmel filmin senaristlerden (bkz:ali atay) olması zaten benim için filmi 1-0 önde başlattı herkese tavsiye ederim

fragman
ali atay yine kalitesini konuşturmuş. kadro genel olarak çok başarılı ancak cengiz bozkurt ,feyyaz yiğit ve binnur kaya'ya ayrı bir parantez açmak gerekir.filmin başından sonuna kadar kahkaha tufanı yaşadım kesinlikle izlemeniz gereken bir yapım. özellikle final sahnesi çok başarılıydı. ölümlü dünya filminden daha komik olduğunu garanti ediyorum. mutlaka izleyin.
bugün netflixte yayınlanmasıyla hortlamıştır. izledim ve çok güldüm süper oyunculuklar ve güzel bir sonla biten film
"şimdi biz iyi polis ve çok daha iyi başka bir polis yaptık yani " sahnesini sardırıp sardırıp izliyorum alskhdlkasfhşaslfjasf :)))
muazzam bir ekip ve muazzam yazılmış bir senaryo.
çok sağlam bir polisiye senaryosunun komedi filmi olarak çekildiğini düşündüğüm film. evet komik olmasına komik, güzel olmasına güzel ancak bu konuyla kült olacak bir yerli polisiyesi çıkardı diye düşünüyorum.
baştan sona güzel yapılmış bir film. son zamanlarda bu kadar yüksek kahkalar attığımı hatırlamıyorum. izlemeye kesinlikle değer.
sinemadan sonra aklıma gelip gelip güldüğüm sahneler vardı ve film bi türlü net ortamında yoktu netflixe geldiğinde tekrar izledim çok iyi bir ekip :))) harika film

arkadaşın düğündeyiz yetişemeyiz :d
ölümlü dünyayı çok bayılarak izlemiştim ama bu filme gülemedim pek, kadro müthiş ama senaryo olmamış bence