elite

la casa de papel kadrosunu aynen görebileceğiniz, bu yüzden beklenti yüksek başladığınız, fakat bir süre sonra ergenus dizisine dönüşen tek sezonluk dizi.
bizim arka sıradakiler ile pis yedilinin harmanlanmışı ve üzerine threesome, eşcinsel ilişkilerin sos olarak servis edildiği ve en nihayetinde otla, esrarla renklendirilen dizi.

dizi güzel. ispanyolca daha da güzel ama netflix'in 1 sezon dizi çıkarıp araya 561651 ay koyduktan sonra diğer sezonunu çıkarması veya hiç çıkarmaması diziden soğutuyor insanı. sıkı bir netflix takipçisi olarak en çok rahatsızlık duyduğum konu bu. ama bu dizide de diğer dizide de insanı köpek gibi merak ettiriyorlar dizinin sonuna doğru.
ilk sezonu marina'nın iğrençliği olsun, genel olarak kalitesiz olması olsun sıkıla sıkıla izlediğim ama ikinci sezonuna aşık olduğum gençlik dizisidir. üçüncü sezonuna aşağı yukarı iki gün vardır ve hemen az önceki yüksek heyecanım
 spoiler!
güzel cayetana'mın polo'nun üçlü fantezilerine kurban gittiğini
gördüğümde uçup gitmiştir.
üçüncü sezonu izledim de geldim. açıkçası kötüydü genel itibariyle. senaryo kafa karıştırıcı, alengirli işlerle uzatılıyor. beni sezona bağlayan tek unsur karakterlerin gitgide olgunlaştığını görmemizdi. izlenir mi? dümdüz netflix işlerini beğeniyorsanız izlenir; bol cinsellik, bol duyar, bol uyuşturucu, uçta gençler.

 spoiler!
zaten final de en olgun halleriydi. üzdü biraz. herhalde orjinal kadroyu arka hikayeye alıp yeni sınıfla devam edecekler gelecek sezonda, sınıfta kalanlarımız da köprümüz olacak. bekliyoruz bakalım.