kargalar meclisi

ızun zamandır istediğim bir kitap (bkz:kargalar meclisi)
yine kitap severler arasında oldukça popüler olan, içi ve dış kapak tasarımıyla bunun üstüne bir de akıcılığı ve geçmişi olduğu belli olan karakterler ile yedirilmiş olaylarıyla hak eden kitap, ikincisinin çıktığını bilmeden alıp okumuştum, kısa zamanda edinmeyi düşünüyorum. aslında suicide squad kafasında bir kitap tam olarak, bir araya gelen ve takım olmaya zorlanan ayrı kişiliklere sahip karakterler, birbirleriyle ve birlikte yaşadığı olayları konu alan kitap.
fantastik ve muhteşem bir kurgu, dostluğun bolca, aksiyonun eksik olmadığı, iki yıl önce okumuş olmama rağmen etkisini hala hissettiğim ve karakterlerini asla unutamayacağım harikulade kitap.
ilk gordugum anda asik oldugum bir tasarima sahip kitap. ama bi turlu alma fistim olmadi. umarim en kisa zmanda kavusuruz
fantastik hayranı olan benim için favorim olmayı başardı.konusu olsun,karakterleri çok sağlamdı. (bkz:leighbardugo) yazarın diğer serisi olan grisha serisini daha önce okumuştum ve onun yeri kalbimde ayrı bir yerde duruyor.bence almadıysanız ve fantastik seviyorsanız mutlaka okuyun.çünkü kaz brekker’a aşık olmamak elde değil.ayrıca kitabın cildi de epey hoş.
intikam duygusuyla yanıp tutuşan bir mahkûm. bahis düşkünü bir keskin nişancı ayrıcalıklı hayatını geçmişte bırakan bir kaçak, hayalet ismiyle tanınan bir casus hayatta kalmak için sihir kullanan bir cellat ve hepsini bir araya getiren kaçış uzmanı bir hırsız, 6 tehlikeli serseri 1 ımkânsiz görev. bu ekip büyük bir felaketi önleyebilecek tek seçenek, tabii önce birbirlerini yok etmezlerse.