kasım ayı hediye kitap :)

sevgili bivido ailesi herkese merhaba! ilk kez aile sözcüğünü kullanıyoruz, çünkü biz artık böyle hissetmeye başladık. :) hızla nüfusumuz artıyor olsa da -ki bu bizi çok mutlu ediyor- siz yazarlarımızın istikrarıyla hepinizi tanıyor ve takip ediyoruz. bildiğiniz üzere, ekim ayı hediye kitabını, "ekim ayının son haftası en çok entry giren yahut başlık açan kişi" olarak belirledik. fakat kasım ayı için bunu uygulamamaya karar verdik. peki ne mi yapacağız?

kasım ayının 5-11 günleri arası en çok entry giren yahut başlık açan üyemiz kasım ayı hediye kitabını kazanan kişi olacak!

yapmamız gereken ufak hatırlatmalar ise şöyle:
# istatistikler bölümünden yine sıralamayı takip edebileceksiniz.
# kazanana verilecek olan kitap, belirlenen en popüler kitaplar arasından herhangi biri yahut limitler dahilinde kazanan kişinin istediği kitap olacak.
# ve son olarak tabiki kötü niyetli entryler yani tek kelimelik yorumlar vs yapanlar uyarı alacak.
# bitiş tarihi 11.11.2017 saat 23.59

herkese bol şans! :)

an itibariyle kasım ayı kitap kazanan üyemiz @yarım akıllı kendisini tebrik ederiz.
yazılarının devamını dileriz :)
tebrik ederim. arkadaşı ben de takip ediyorum. gerçekten kaliteli ve dolu dolu paylaşımlar yapıyor. yeni kitabın hayırlı olsun :)
@yarım akıllı üyemiz bu ay kazandığı kitabı çok güzel bir davranış sergileyerek hakkını bir kütüphaneye hediye edilmesini istemiştir ve gerekeni yapıyoruz ihtiyacı olan bir kütüphaneye kitap hediye edeceğiz bu davranışı için tekrar arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.
burdan hangi kütüphaneye kitap hediye ettiğimizin bilgisini paylaşacağım ;)
hediye kitaplarımızı hedef 1 milyon kitap organizasyonuna ulaştırdık instagramdan bir kitapla başlayan yolculuğumuzu, ilk kütüphanemizle taçlandırdık. ve amacımız ihtiyacı olan başka okullara da ulaşmak olan hesaba gönderdik sizlerde kitap göndermek isterseniz hesap bu
https://www.instagram.com/birmilyonktap/

biz tam akıllı olduğumuzu sandığımız halde katılmaya akıl edemediğimiz çekiliş .