kiralık aşk

başrollerini elçin sangu, barış arduç, salih bademci, müjde uzman, seçkin özdemir, nergis kumbasar, levent ülgen ve onur büyüktopçu'nun paylaştığı star tv'nin 2015 yapımı romantik komedi dizisidir.
salak rollerdeki başrol kızları sevgi pıtırcığı olarak gösteren dizilerden biri. sıradan, sinir bozucu. hiç yok mu kardeşim ayakları üstünde duran, zeki, erkek yavşaklığı üstüne yapışmayan kadınların olduğu diziler!
türk dizilerindeki fiyaskoların ayyuka çıktığı saçma dizi
her türk dizisi gibi zengin bir erkek; maddi durumu ortalama olan fakat anlamadığımız şekilde efsane kıyafetler giyebilen, daha öncesinde hiçbir belaya bulaşmamış ve aşık olduğu bu çapkın ve zengin adamın kendisine beşi bi' yerde takmasını bekleyen iyi aile kızı; kendi hayatı olmadığından dolayı sürekli başrol olan kızımızın hayatıyla her daim ilgilenen yakın kız arkadaş; zengin adamın yakasından düşmeyen fettan görünümlü zengin bir kadın ve türevlerinden oluşan dizi.

klişelikten kusturan bildiğim kadarıyla kore yapımı olan (bkz: can love become money) adlı diziden uyarlanan yaz dizisi.