la casa de papel

2017 netflix ispanyol dizisidir.bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini ispanya kraliyet darphanesine kilitler.
izlemenizi şiddetle tavsiye edebileceğim nadir dizilerdendir.konuşmalar ispanyolca olduğu için ilk başladığınızda hoşunuza gitmiyo gibi gelsede altyazıyla duyduğunuz kelimeyi eşleştiriyor olmanız yeni bir dil öğrenme hazzı yaratacaktır.
#nairobi #tokio #berlin #moscow #denver #rio #helshinki #oslo ve #profesör
aylar önce @denizkalkan arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladığım ve çok beğendiğim müthiş bir soygun dizisi son günlerde sosyal medyada aşırı popüler olan ve birçok caps yapılan dizi aynı zamanda türkler çekse hangi şehir isimleri konulurdu yada kendinizi hangi karaktere benzetiyorsunuz gibi sorular aklıma takılıyor? ispanyol olmasıda bence ayrı güzel bende izlemeyenlere tavsiye ediyorum ;)
izlediğim en iyi ve sürükleyici yabancı dizi diyebilirim
denver'in gülüşü diyorum şsaldjgidşaksgiads
başbuğ berlin :d her tavsiye ettiğim kişiyle baştan izlediğim toplamda 5 kez bitirdiğim dizi soygun gibi bi düşüncesi olan izleyip bi şeyler öğrensin :d
 spoiler!
o son sahnede yaktın ciğerimi berlin reis
güzel olsada insanların abarttığı kadar olduğuna inanmıyorum. (bkz:şişirilmiş balon)
herkesin izleyip benim bir türlü izleyemediğim bir dizidir (: (bkz:üşengeç)
her ne kadar popüler olsa da beni bir türlü çekememis dizidir. bilmiyorum belki dizinin durağan kalması belki tokyo nun gereksiz hareketleri bana itici geldi. keşke dizi değil de filmi yapılmış olsaydı dediğim ispanyol dizisi.
not: 4/10
dizinin en eğlenceli kısmı ise dizinin adını gördüğünüz zaman bile 'çav bella' diye bağırma isteği geliyor :)
2018 in en iyi dizisi bence. kötü yorumlara aldırış etmeyin
  • /
  • 3