postacı kapıyı çalmayacak

kaybettiği ablasının ardından hayata tutunmaya çalışan genç bir kız. okulda verilen ödevle ünlü kişilere mektuplar yazar. kurt cobain, amy winehouse, jim morrison gibi kişilere hayatındaki sırları anlatır. geçmişe takılı kalmamak ve hayatı anlamak üzerine yazılmış harika bir kitap.
bu kitabı okudum konusu güzel evet ama lise öğrencilerine daha hitap eden bir kitap gibi benim için çok basit geldi
yaz tatilinde ve her geçen şarkıyı dinleyerek okumanızı tavsiye ettiğim güzel bir kitap
amy winehouse, jim morrison ve kurt cobain gibi pek çok ünlü isim bu romana konuk oluyor. okumaya değer, ilginç bir hikâye olduğu kesin."
-booklist-
ilk başta noluyor ya burda, diyerek başladığım sonra da allah allah neler olacak acaba bundan sonra diye hızlı hızlı okuduğum güzel bir kitaptır. aslında ana karakterimizin mektuplarını okuduğunuzu anladığınızda farklı bir anlatım tarzını okumanın keyfine varıyorsunuz. ayrıca kitapta geçen şarkılar ayrı bir dünya açıyor size. okuması kolay, insana değişik bir dünya katan güzel bir kitap.
etkileyici ve başarılı bir kitap. bir lise öğrencisinin ablası gibi genç yaşta ölen ünlülere yazdığı mektuplardan oluşuyor.
okul ödevi nedeni ile ölen kişilere mektup yazan laurel'in ablasını neden kaybettiğini ve acı tatlı karışık aşkını anlatan kitap