sen on yedi yaşımsın

(bkz:miraç çağrı aktaş) tarafından yazılmış 160 sayfalık bu kitap edebiyat, deneme-inceleme türlerine sahiptir.ayrıca kitap 9786059609388 ısbn numarasına sahiptir.
sosyal medyada epey geyiği yapılan kitap
çalıntı sözlerle yapıldığı kanıtlanmış kitap. aynı şekilde yazarın diğer kitaplarındaki sözlerin hatta paragrafların bile (bkz:ezgin kılıç)'ın kitaplarından alındığı gayet net.
dünya saçmalığı konumunda, tüm ergenlerin okuyup da kendini huzura erdirmiş gibi davranmasını sağlayan kitap
(bkz: sen on yedi yaşımsın) cidden bu kitabı neden kötüleyen sayısı fazla ki
raflarda sürekli "yeni çıkan" ya da "çok satan" kısmında gördüğüm fakat elime alıp arkasını okumaya dahi tenezzül etmediğim kitap. çünkü isminden dolayı. ergen kitabıyım diye bağırıyor.
wattpad hatırlatıcı gibi adeta. önyargılıyım.
okumadım ama dün sınavda psikolojik eser örneği yazın sorusuna verilen kitap ismi
saçma sapan hiçbir şey öğretmeyen kitap. okumadım. okumayacağım. ha okumadan bu kanıya nasıl vardım? yazan kişiden! yeterli mi?
öncelikle merhaba. sonra kitabı çok ama çok beğendiğimi şiir okumayı sevenlerin, ya da duygu karmaşası yaşayanların bu kitabı mutlaka okumalarını tavsiye ediyorum. miraç abinin dili çok güzel
dünyanın en büyük saçmalığı. bu tip kitaplara kitap demek usta yazarlara hakarettir. sadece bu değildir bir çok örneği vardır. kağıt israfıdır, ağaç katliamıdır. ufku genişletecek, bir şeyler katacak bir kitap olsa kesilen ağacın hakkını verirdi en azından.. yazık onca ağaçlara yazık...
  • /
  • 2