siyah buz

(bkz:becca fitzpatrick) tarafından yazılmış 384 sayfalık bu kitap roman, edebiyat, korku-gerilim türlerine sahiptir.orjinal adı black ice olan bu kitap (bkz:sevinç seyla tezcan) tarafından çevrilmiştir.ayrıca kitap 9786053434436 ısbn numarasına sahiptir.
aynı yazarın hush hush adında fantastik bir serisi vardır. bu seriden sonra siyah buzu çıkarmadı bence fiyaskoydu. kitap kendi çapında güzel olabilir ama hush hush serisi gibi bir kurgudan sonra bu kitapla çitayı düşürdüğünü düşünüyorum.
onceki serisinin etkisinde kalarak okudugum bi kitapti. onceki kitaptaki meleklerden sonra kitabin basindan son satirina kadar fantastik birsey olmasini bekledim. yani kitabi o etkiyle okumasaydim baska bir etkisi olurdu eminm ama bu haliylede iyiydi. okumak icin guzl bir ask kitabi.
384 sayfalık roman, edebiyat, korku-gerilim kitabı
Âşık olmak hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı… beni ona bakarken yakalayınca hemen gözlerimi kaçırdım. bakarken yakaladığına inanamıyordum. ona karşı hissedebileceğim çekim fikrinden nefret ettim.beni rehin almıştı. beni isteğim dışında alıkoymuştu. son iyilikleri bunu değiştiremezdi. kendime onun gerçekte kim olduğunu hatırlatmalıydım.ama gerçekte kimdi?
(tanıtım bülteninden
hushhush serisinde olduğu gibi fantastik şeyler beklemiştim ama hiçte öyle olmadı. aksine sadece gerçek olaylar anlatıldı. şaşırdım biraz değişik şeyler beklemiştim. ama kitap çok güzeldi. gerilim, cinayet üzerinden gidilmiş olsada macera-aşk karışımı bir kitaptı.