stranger things

stranger things, duffer kardeşler tarafından yaratılan amerikan bilim kurgu dizisi. dizide kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuk ve onlara yardım eden, doğaüstü güçlere sahip bir kızın başından geçen olaylar anlatılır.

dizi 1980'lerde, ındiana eyaletindeki "hawkins" isimli kurgusal bir şehirde geçmektedir.
1. sezonunu soluksuz izlediğim dizi. 2. sezonunu heyecanla bekliyorum. yabancı dizilerin sezon aralarını bu kadar uzun tutmaları çok sevimsiz.
doğa üstü olayları seviyorsanız kaçırmamamız gereken bir dizi.
supernaturel tadında kendine has orijinal bir dizi.. olay bir kasada geçiyor kasabada yapılan deney tahmin edilmeyen sonuçlara yol açıyor. fazla spoiler vermeden diziye beklerim (:
çok abartılacak bir güzelliğe sahip değil fakat yinede mükemmel olan, seveceğeniz ve severek izleyeceğiniz bir dizi.
çok muhteşem bir dizi mi bana göre hayır.ama kendini izlettiriyor mu evet.yine de yeni sezonun 2019da olduğu duyumunu aldım böyle giderse zaten baştan izlemek şart olucak 1 1.5 sene ara verince insan konudan kopuyor sadece bitirmek için izliyo en iyisi bitmeden başlamamak böyle dizilere.
amerikan bilim kurgu dizisi
abd yapımı bilimkurgu-korku türündeki internet dizisi. duffer kardeşler tarafından yönetmenliği, senaristliği ve yönetici yapımcılığı üstlenilen dizi aynı zamanda shawn levy ve dan cohen tarafından üretilmiştir
abd yapımı bilimkurgu-korku türünde olan bu dizi sizi kendine aşık edecek.
oyuncuların çocuk olduğu bu dizi gizemli olayları ve farklı kurgusuyla merak uyandırıcı bir şekilde karşımıza çıkıyor. öyle ki bir bölüm izleyince bile devamını izlemek için sabırsızlanıyorsunuz.
özel güçlere sahip bir çocuk olsun, farklı bir dünyaya geçişler olsun muazzam bir dizi.
izlediğiniz de asla pişman olmayacaksınız.
yeni sezonunu iple çektiğim dizilerden. kurgusu çok iyi gerçekten. beni fanı yaptığı doğrudur :)
yeni sezonu harika olmuş korku seviyesi bir tık yükselmiş 2. part ı sabırsızlıkla bekliyorum
  • /
  • 2