suskunlar

(bkz:ihsan oktay anar) tarafından yazılmış 269 sayfalık bu kitap roman, edebiyat türlerine sahiptir.ayrıca kitap 9789750505386 ısbn numarasına sahiptir.
ihsan oktay tarafından yazılan şahaser...yazar yer yer eski kelimeler kullanmış olsa da gayet akıcı bir anlatımı var. kitabın sonunda yazar olayları birbirine çok güzel bağlamış.
suskunlar, tims productions tarafından yapılan türk televizyon dizisi. yönetmenliğini çağrı lostuvalı ve hatice memiş'in yaptığı dizinin senaryosunu pınar bulut ve anıl eke yazmıştır.dizinin müzikleri ise aytekin ataş tarafından bestelenmiştir.
yeni başladığım ihsan oktay anar kitabı.fantastik ve tarihi ögeleri birleştirmesi çok hoşuma gitti.okudugum ilk kitabı puslu kıtalar atlası ile hayran kaldığım uzun ihsan efendi'nin okuduğum ikinci kitabı.umarım bütün kitaplarını bitirebilirim bu yıl.
bir dönemin efsane dizisi.
en sevdiğim türk dizisi. en iyi dizilerden ilk 10a girer bence. karakterleri, atmosferi, oyuncuları, müzikleri mükemmel. ancak 2. sezon benim en büyük hayal kırığımdır. 2. sezonun tekrar çekilmesini çaresizce bekliyorum...
4 çocuğun hayatını ele alan bir dizi. kalitesi ve atmosferi kendine bağlar.