tesirsiz parçalar

(bkz:ali lidar) tarafından yazılmış 240 sayfalık bu kitap deneme-inceleme türlerine sahiptir.ayrıca kitap 9786059021050 ısbn numarasına sahiptir.
ali lidar kitabı.
bi günde okunan kitap yazmış abi demiştim biz zamanlar. (bkz:z raporu)
şimdi aynısını tesirsiz parçalar içinde söylüyorum. yer yer hüzün yer yer tebessüm ederek okuyacağımız bi kitap olmuş. kendi hayatından parçalar, tuhaf içsel anılar, düşünceler, fikirler. tamamıyla bi insan olmuş kitap. bizden, içten.

ali lidar'ı biraz da olsun tanımak için, tesirsiz parçalar ve z raporu'nu okuyun. niye tanıyım lan elalemin adamını demeyin. tanıyın şu adamı. bütününü olmasa bile birazını. deneme tarzında yazdığı için çoğu yazıları kendi, kendi fikirleri, kendi edinimleri ve deneyimleri. denemeler güzeldir bakın. bi insanın bağrıdır . sahiplenelim denemeleri.
afili filintalar bloğunu bilenleriniz vardır mutlaka. ordaki üstadlardan biri. tesirsiz parçalar 'daki metinleri orda yazmış ilkin. 2014'de ise şükür ki kitap haline getirmiş.
hayatınıza  parça parça yerleşecek, adının aksine bayağı tesirli bi kitap olmuş.
söyleyecek şeyimiz olmadığından değil söyleyecek çok şeyimiz var aslında ama bugüne kadar anlattıklarimiz hiçbir işe yaramadığından konuşmak istemiyoruz.
(bkz:ali lidar)
ölçüsüzce yaşayıp, ölçüsüzce sevip, ölçüsüzce içip, ölçüsüzce ne bok yiyeceğimizi bilemediğimiz zamanların ardından durup kendimizi ve geçmişimizi sorguladığımızda görüyoruz ki evet, elimize vermiş hayat boyumuzun ölçüsünü…"
(bkz:ali lidar)
imza gününde kitaplar yaşam hayat üzerine tesirli hoş bir sohbet