sevvalinkutuphanesii

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 16.09.2017 09:29

Puan: 27 - öğrenci

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Nerede W harfi görse aklına William Herondale gelen, kitap karakterleriyle aşk yaşamaktan utanmayıp, diğerlerini de çok sevince Will'i aldattığını düşünen bir kız. Normalim yani. :) Bu arada Sydney Carton'u da şurada bir yere yazalım. "Bir nefes al ve devam et çünkü yapacak bir şey yok." dermiş gibi değil mi ismini görmek?..

sherlock holmes

yazmasak olmazdı. adı bile efsane be!

uçurtma avcısı

khaled hosseini ile tanışma kitabım. insan ilişkileri ve bencilliği karşılaştırmama neden olan akılda yer edici bir dramdır...

william herondale

sydney carton

okurken dedim ki, "ah be adam ne vardı bu kadar derin sevecek?" sonra kendime cevap verdim: "derin adamlar derin severler... bu ellerinde değildir..."

kemikler şehri

cassandra clare efsanesini tanımanıza yol açacak bir başlangıç kitabı.

harry potter

kalite'nin film dünyasındaki diğer adı...

küçük prens

"eğer kelebekleri tanımak istiyorsak birkaç tırtıla katlanmak gerekir."

harry potter

yeteri bir yaşa gelip hala izlemediğimi öğrenen abimin kalp kıran sözleri ardından izlediğim ve daha sonra o yaşıma kadar izlemediğime pişman olduğum film serisidir.aslında izlerken beni en çok şaşırtan 2001 yılında bu kadar kaliteli bir film ortaya çıkmasıydı.izlerken aklımda hep bu oldu en azından.fantastik üstüne gelmiş geçmiş en iyi filmlerden bence.izledikten sonra hogwart hayallerimi anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum.
 spoiler!
beni derinden yaralayan şeylerden biri de dobby’dir.nedense snap sahnesinden bile en çok orada üzüldüm.onun yeri kalbimde bir yaradır.

hala izlemeyen kaldıysa bence izlemelisiniz! :’)

küçük prens

gözler kördür.insan ancak yüreğiyle baktığı zaman gerçeği görebilir... cağnımm

şeker portakalı

çocukluğuma farklı bir renk katan şaheser.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.