thewayofbooklines

Durum: 34 - 0 - 0 - 0 - 31.01.2018 00:10

Puan: 169 - öğrenci

7 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Insta-@thewayofbooklines
  • /
  • 4

kralın kafesi

yazarı (bkz:victoria aveyard) olan, kızıl kraliçe serisinin 3. kitabıdır.
bu kitap maven severleri cam kılıç'tan sonra çok memnun edicek muhtemelen. çünkü maven'ın sahneleri artık bu kitapda daha fazla. bende bir #teammaven olduğum için çok memnun kadım.

arka sokaklar

kaç kuşak torunumuz izlicek acaba yeni bölümlerini? bitemiyoo

yandaş

(bkz:veronica roth) tarfından yazılan uyumsuz serisinin 3. kitabıdır. filmiyle beraber film baskılı kitabıda vardır.

harry potter ve felsefe taşı

serinin ilk kitabı ve filmidir. küçük harry'nin hogwarts , büyüler, cadılar ve büyücülerle tanışmasını anlatıyodur.

cassandra clare

ölümcül oyuncaklar , cehennem makinaları ve karanlık sanatlar serilerinin yazarıdır.

mekanik prenses

yazarı (bkz:cassandra clare) olan cehennem makinaları serisinin 3. ve son kitabıdır.

marie lu

(bkz:efsane)(bkz:deha)(bkz:şampiyon)(bkz:genç elitler)(bkz:gül cemiyeti) ve (bkz:warcross) kitaplarının yazarıdır

mekanik prens

(bkz:cassandra clare) tarafından yazılmış olan cehennem makinaları serisinin 2. devam kitabıdir. artemis yayınları tarafından çıkartılmıştır. 617 sayfadır

j. a. redmerski

hiçliğin kıyısın'da ve katiller çetesi',nin yazarıdır.
katiller çetesini okumak istiyodum ama +18 içerik çok fazla barındırdığından vazgeçtim. okumak isteyipte +18 içerikten rahatsız olanlara duyurumdur

marissa meyer

ay günlükleri ve kalpsiz kitaplarının yazarıdır.
yazarın dili bana biraz yavaş geldi ama seveni çoktur.
  • /
  • 4

harlan coben

harlan coben kitaplarında ilk okuduğum 'asla vazgeçme' daha sonra ise 'oyun bozan' dı bunların dışında iki kitabını daha okumuştum, kayıp ve geri dönüş. polisiye kitaplarından haz almazken harlan coben'in yazarlığını yaptığı kitaplardan muhteşem ötesi bir şekilde haz almıştım o kadar çok sevmiştim ki bütün kitaplarını arka arkaya okumuştum. bu açıklamadan sonra ilk okuduğum polisiye romanım olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım

sarah jio

aşkı değerli kılıp, özel ve en doğru duygularla anlatan bir yazar. eserleri ; mart menekşeleri, elveda haziran, böğürtlen kışı, sahildeki kulübe, kelebek adası, yeşil deniz kabuğu, agapi ölümsüz aşk, yağmur sonrası, son kamelya, gündüzsefası.

sarah jio

yazarın dili kesinlikle çok akıcı ve güzel. romanlarında anlattığı konularda bir o kadar ilgi çekici. gizem ve sırlar ön planda benim okuduğum 3 romanında da. kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.! mesela böğürtlen kışı ile başlayabilirsiniz :)

Toplam entry sayısı: 34

eylül ayı kitap çekilişi

sarah jio

yazarın şimdiye kadar 3 kitabını okudum (bkz:yağmur sonrası)(bkz:böğürtlen kışı)(bkz:son kamelya) 3 kitabada bayıldım. beklentilerimi tamamiyle karşıladı. hepsinin konusu birbirinden güzeldi. sarah jio'yu gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

owari no seraph

owari no seraph şahsen çok sevdiğim animelerden biridir. konusu;
2005 yılında düyaya yayılan bir virüs yüzünden 13 yaş üstü bütün insanlar ölür ve vampirler bu fırsattan yararlanıp çocukları kaçırmaya başlarlar.
1 ve 2. sezonu 2015 de yayınlanmıştır ama 3. sezonla ilgili bir bilgi henüz yok.

eylül ayı kitap çekilişi

sarah jio

yazarın şimdiye kadar 3 kitabını okudum (bkz:yağmur sonrası)(bkz:böğürtlen kışı)(bkz:son kamelya) 3 kitabada bayıldım. beklentilerimi tamamiyle karşıladı. hepsinin konusu birbirinden güzeldi. sarah jio'yu gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

kurucunun kızı

romantik-distopya türü olan bir kitaptır. yazarın dili ve konusuyla beraber ağır olmamakla birlikte, benim ilk distopya kitabımdır. merak edenler hiç çekinmeden alabilir.

mekanik melek

(bkz:cassandra clare) tarafından yazılmış , cehennem makinaları serisinin ilk kitabıdır. kitap 550 sayfadan oluşmaktadır.
fantastik, romantizm ve dram sevenler okuyabilir.
kitabın içinde konusu gereği dini içerikler var. iblis, melek vs. bunlara dikkat edenler ve kitabı merak edenler , içeriklere takılmadan okuyabilirler.
Henüz takip eden biri yok.