yabancı şahmeran

kurgu bakımından gerçekten takdir edilebilecek bir kitap olmasına karşın karakterler arasındaki ayrım bakımından ve erkek karaktere hayran olan okuyucuları bakımından kötü bir kitap. erkek karakterin her koşulda kız karakterden üstün olması,kız karakterin her koşulda erkek karaktere sığınması gibi durumlar bilinçli bir okuyucuyu ciddi anlamda rahatsız edebilecek unsurlar. üstelik erkek karakterin her daim üstün tutulduğunu belirttiğimizde de sözlü linç girişimlerinde bulunan şu saçma ediz çağıran fanları *_* bu hoş değil ama bir kere başladığınızda da kurgusu için devam etmek isteyeceğiniz bir seri :)
kadınların aşağılanması ve aşağılandığı halde,kadına kötü davranıldığı halde kadının hep onu aşağılayan ona nefretle bakan ve tüm eziyetleri çektiren bir adamı sevmesi... kurgusu ne kadar güçlü olursa olsun kadın karakterlerinin ezilmesini bu kadar normal göstermemek gerektiğini düşünüyorum. sonuçta bu kitapları her yaşta insan okuyor özellikle wattpat gibi bir kitleye bakarsak çocuk yaştaki kişiler... bunları örnek alacaklar, bu normal bir şey değiş bu normal bir şeymiş gibi gösterilmemeli.
cinsiyetçiliğin ve şiddetin aşılandığı kitaplardan biri. ve bu kitapları 11-12 yaşındaki çocuklar da wattpad'de okuyabiliyor. bir an önce bir şeyler yapılmalı.
bu kitabı hemen okumak istiyorum
bu kitapta kesinlikle yaş sınırlaması olmalı
bir neslin ergenliğinin 'ediğz gel beni kaçaaıığğrr' diyerek geçmesini sağlayan koca yürekli wattpad kitabı
kurgusu iyi olsun veya olmasın, böyle kadını aşağılayan, uygunsuz içerik bulunduran bir kitabın yaş sınırlaması kesinlikle olmalı
wattpad kitabı. ılk başta okumak istemesem de şuan okumak istediğim kitap