aşk 101

türk yapımı netflix dizisidir. atiye'nin durgunluğuna rağman tamamını izledim hakan: muhafızı 3-5 bölüm ancak izleyebilmiş birisi olarak söylüyorum dizi kendi alanında başarılı ve izlettiriyor bölümlerin kısa olması güzel 90lı yılları yansıtmakta çok iyi olunmasa da takılınması gereken bir durum değil karakterler tek tek çok başarılı buldum özellikle sinan ve osman ikisi süper hiç izleyeceğim bir tarz diye düşünmemiştim ama idare eder eğlenceli bir dizi. müzikleri için ayrı parantez açılır mükemmel
dizi daha başlamadan atılan bir tweetle dikkatleri çekerek daha çok izleyici kitlesine ulaştığı kesin. bir grup arkadaşın lise döneminde yaşadıklarını anlatan gençlik dizisi gibi görünse de geçmiş ve gelecek arasında köprü kurarak merak duygusunu tetikliyor. dizi isminden anlaşılacağı üzere insan gelişiminin adölesan :))  döneminde temel yaşam gücü olan aşkı, arkadaş ilişkilerini ve bunun hayatlarına etkilerini farklı yönden ele alıyor. karakterleri oldukça yaratıcı. güldüğüm sahneler de çoktu. eğlenceli ve aslında dramatik. netflix içeriği olması dizinin arşa uzanan beklentiyle izlenmesini gerektirmiyor. bölüm süreleri kısa, sıkılmadan izlenebilir. ve  evet müzik seçimleri harika.
müziklerine bayıldığım adının 90lar gibi saçma bir şey olmadığı halde 90ları iyi yansıtan yerli gençlik dizisi.
dizi mükemmel miydi değildi bence
ama corona günlerinde hazır sıkılıyorken bir günde bitirmelik bence. ayrıca karakterleri çok hoşuma gitti. oyuncular da tam anlamıyla yansıyabilmiş diye düşünüyorum. bu kadar çok kötü yorum alması da garibime gitti.
alkol sex küfür lise dizisinde fazla olunca rahatsız edici olabiliyor ama gösterilen platform internet olunca ve aslında bahsettiğimiz şeylerin o yaşlarda bile çok fazla görüldüğünü düşününce ve aslında bazı yerlerde etkilerini gösterince neyse dizi diyorsun güzel izlenilir hızlı bir şekilde bitiyor karakterleri beğendim
izlemeyen kaldı mı? muhtemelen kalmadı aşk101 kusacağız bu kadar eleştiri yok lgbt detayı vs kasmayın bu kadar izleyin geçin sadece müzikleri için bile izlenir çocuklara aykırı gelecekse onlarada izletmeyin tv de değil nasıl olsa.
2. sezonunu 30 eylül 2021 tarihinde netflix'te yayınlanacak olan dizi