la casa de papel

aşırı overrated olduğunu düşünüyor olmama rağmen izledim ve hala aynı fikirdeyim. sırf berlin ve profesör hatrına katlanılabilir. onun dışında çok kısıtlı bi yapısı olduğunu düşünüyorum. fikir güzel ama çok sınırlı.
popüler olan tüm diziler overrateddır. iyi ya da kötü olmasına göre dillendirilmiyor ne yazık ki. ama iki sezon için haddinden fazla akıcı mı, evet. bence kötü yorumları 3.sezondan sonraya saklamalısınız .p
bu dizi benim hırsızlık damarima basmisti :))
bugün 4. sezon fragmanı yayınlanan dizi

4. kısım tanıtım fragmanı

yeni bölümler yayınlandı geceye bir dizi daha çıktı
şu karantina günlerine ilaç gibi geldi resmen içerik sıkıntısı çekiyordum umarım ilk bölümlerdeki heyecanla izlerim hemen başlayacağım
evet 2 günde bunuda izledik bitti beğendik mi tartışılır ama bu kadar saçmalığı barındıracağını hiç düşünmemiştim şu aşağıya uzun uzun anlatıyorum ağır spoiler içerir.

 spoiler!
nairobi'yi öldürmelerine çok üzüldüm ama steril olmayan ve cerrah olmayan kişiler tarafından akciğer operasyonu yapıldı nerdeyse nakil yapacaklardı çünkü profesör onlara bunuda öğretmişti sonra 2 günde kalkıp normal hayatına döndü yav biz nezleyi o kadar çabuk atlatamıyoruz ha birde gandia sahneleri varki evlere şenlik adam özel harekatçı savaşlardan felan çıkmış gelmiş özel güvenlik ama kelepçeden nasıl kurtulacak sağolsun bizim palermo dan öğreniyor heyecan olsun diye sonrası olaylar olaylar 4 kişi tarıyor adam ölmüyor olmadı diyorlar bir dahaki sefere 6 kişi tarıyor ölmüyor çünkü yelek var sizde bi bok bilmiyosunuz yelek oldumu kafaya göze hiç bir yere kurşun işlemez :d şarapnel parçası boynuna boynuna sokulan şırınga ensesine vurulan pense zaten gıdıklamaz bile gandia yı sonra çukur da insanlar ölmüyor e bunda da ölmüyor. bu sezon bir türk girecek dye çok bekledik istanbul olur felan he girdi cezayirde yaşayan türk osman girdi arkadaş bu yabancı dizilerde ortadoğuda yaşayan kesici biçici mezarcı ların hepsi niye türk böyle bir sektörü ele geçirdik bizim haberimiz mi yok söyleyeceklerim çokta diziyi seviyorum susayım.
"ee bu da bitti yeni sezon ne zaman başlayacak?" diye düşündüren dizi
ispanyolca damarımı kabartan dizidir. çok tatlı konuşmuyorlar mı ya? her ne kadar hataları olsa da doğruları bunun çok çok önüne geçen bir dizidir.
  • /
  • 3